Logowanie
Login:
Hasło:

Jak zwiększyć ciepło w mieszkaniu?

Strona główna -> Baza wiedzy -> Jak zwiększyć ciepło w mieszkaniu?

Jak zwiększyć ciepło w mieszkaniu?
Przyszłościowe techniki mające wykorzystanie w stolarce okienno-drzwiowej dają nabywcom sposobność wyboru w gronie szerokiego asortymentu towarów energooszczędnych.
 
Najpopularniejszym elementem energooszczędnym stosowanym przy wykończeniu budynków (wyjątkowo mieszkalnych) są okna energooszczędne. Okna takie dają duży komfort cieplny, ponadto wpływają na zmniejszenie kosztów ogrzewania lokalu. Okna energooszczędne mogą mieć różnorakie parametry, a najistotniejszym z nich jest wartość wskaźnika, który określa przepuszczalność termiczną okna.
 
Im zredukowany wskaźnik, tym mniej ciepła przepuszczają okna. Przed zakupem warto zapytać sprzedawcę o określone certyfikaty lub badania, które potwierdzą parametry danego okna deklarowane przez producenta. Okna energooszczędne o jak najmniejszej przenikalności ciepła są świetną inwestycją w przyszłe dni. Ich całkowity koszt może zwrócić się przez mniejsze koszty ogrzewania budynku dobrze zabezpieczonego przed utratą ciepła.

Może zainteresują cię również...

Wybierz oryginalne i funkcjonalne rolety do Twojego pomieszczenia.

Pełny artykuł: Rolety do okien
Okna na poddaszu pozwalają w rewelacyjny sposób doświetlić wnętrze. Nie mniej jednak należy zastanowić się przed zakupem konkretnego rodzaju okien, aby nie żałować podjętej decyzji. Takie przedmioty powinny być zarów

Pełny artykuł: Jak wybrać okna na poddasze
Rodzajów podłóg jest tak wiele, że ciężko podjąć decyzję, którą z nich wybrać. Zadajemy sobie szereg pytań - która będzie najlepsza? Jaki powinna mieć kolor? Która z podłóg jest najtrwalsza,

Pełny artykuł: Czy warto wybrać parkiet podłogowy
  Wybierając materiał podłogowy, powinniśmy się kierować głównie jego walorami użytkowymi. Podpowiadamy, jakie deski podłogowe kupić - z drewna egzotycznego czy krajowego, lakierowane czy olejowane, jakie grubości?

Pełny artykuł: Czym są deski podłogowe